To mal vopred dôkaz, že v polovici decembra "prudko ochorie"? Vízum je jedno, lekárske potvrdenie úplne iné. Mútil, mútil, dvíhal prach...až sa zadarilo.
Donedávna tu všelijakí bačkoristi trepali, že mu stačí potvrdenie o pozitívnom orientačnom testovaní z mája 2020...čo je ober-haluz. Jeden tĺk tu už napísal asi 100 identických textov o jeho doživotnej "imunite" na základe akéhosi ag testu spred 20 mesiacov.
Pravidlá/podmienky sú jasné. Či sú dobre nastavené...to ja nebudem riešiť. Vlastne ani tento konkrétny prípad. Týkajú sa bystrozrakých, chudých, vysokých aj mimozemšťanov. Buď všetkých - alebo nikoho. Výnimky vytvárajú priestor na bordel.


