Situácia zatiaľ nebola bezpečná, skôr sa obmedzovalo. Len aby o mesiac zasa nezačali uťahovať.
Situácia zatiaľ nebola bezpečná, skôr sa obmedzovalo. Len aby o mesiac zasa nezačali uťahovať.
Vysoko individuálne, ja som si dal urobiť teraz (aj hneď, teraz sú 4 mesiace od choroby) - mám ich podstatne viac ako prvýkrát, hneď po. No a toto nové mi platí 6 mesiacov, nikto nevie, kedy som bol chorý. Iné laboratórium.
Veď to je OK, nie? Ale "prekonaná choroba" nie sú akési pozitívne Ag testy, ale prítomnosť protilátok (nie orientačná, analýza).
Asi im to chutí. Mne nepofačievajú (iba ak chcem). A iba baby.
Fajčiari nesmú fajčiť nefajčiarom - to si nevedel?
To je iba mikro-riešenie, šuflikantstvo, komplexné bude až "celoúniové".
Cestovať sa dá aj dnes, dalo sa aj včera.
Pane Bože, ešte neexistujú. Budú jednotné, európske!
Akože čo? Keď ich ešte nemá EÚ, ako ich môže "rozdávať" akési Slovensko?
Tak...ono je to často súčasťou imidžu. Podobne, ako u jeho "polobrata" Conora McGregora.
Ja som Furyho videl najprv v novinách či kde. Pôsobil na mňa nemožne.
Zápasy s Wilderom som si ozrel oba...a silne som zmenil mienku. Výsledky má impozantné.
Roháč vraj píše mimoriadne silné básne, ktoré Feldeka dostali do kolien.
No a? Vidíš, aký namakaný je Mikuláš Č.? Dobrú stravu má, posilňovňa 2x denne.
Sériový vrah Rigo sa v cele stal výtvarníkom, vraj maľuje krásne obrazy/zátišia.
No dosť dlho pred smrťou ho presunuli do hospicu. Asi mal vo väzení super-starostlivosť.
Prečo sú vyzývaní alebo prečo sa môže zomrieť? Ja viem to druhé.
Tuším aj pred domom, no uprednostním vlastný. Injekcia do žaluďa je vraj nezabudnuteľná rozkoš.
Tiež mi napadlo, že aj Vladimír K...ale vtedy jeden vlastnil Vitalij. Kličko tuším o svoje prišiel práve s Furym...ten následne niečo nacvičoval s drogami či také čosi a o opasky prišiel.
Fury je veľmi svojrázny boxer, kľudne môže Jushuu poraziť.
Nemusí byť odborníčka. Mimochodom, na kovid, ivermekťák a vakcíny sú odborníci všetci, vrátane tunajších bačkoristov a pokrývačov striech.
Som 25% Slovák, nežijem v SR ani u "susedov". Iba registrujem, čo sa deje (ako nezaujatý NEvolič). A bordel je teda riadny, to sa nedá nevidieť.
Odporúčame