Je nespochybniteľné, že na čiernych šprintérov belosi jednoducho nemajú. Na predminulej OH šprint na 100 m vyhral síce akýsi "Talian", ktorý je zmeska troch rás. Odvtedy nezabehol nič.
Bieli bežci sa uplatňujú na stredných tratiach.
Je nespochybniteľné, že na čiernych šprintérov belosi jednoducho nemajú. Na predminulej OH šprint na 100 m vyhral síce akýsi "Talian", ktorý je zmeska troch rás. Odvtedy nezabehol nič.
Bieli bežci sa uplatňujú na stredných tratiach.
Vietnamské vedenie krajiny.
Dávaš úplne zlé príklady. Vlhová je sponzorsky atraktívna, tam sú peniaze. Tóth je...a vodáci sú...
Hovorí o svetových majstrovstvách. Žiaľ, na mítingy vysokej kategórie, kde si atléti dokážu slušne zarobiť (Diamantová liga) nemá.
Asi je tam zadarmo, na účet hostiteľa.
Nepoužívam absolútne výrazy, no na 99% (aj o niečo viac) sa z toho "pozviecha". Predpokladám, že bez akýchkoľvek následkov.
Ako vždy trepeš moňašoviny. Toto, čo je v SR realitou chceli azda iba tí, čo demontovali národný majetok. Inak je tu totálny hnus.
Slabý chlap? Ak je niekto predseda VÚC a súčasne predseda politickej strany - nemôže byť "slabý", to je nezmysel. Do toho, či sa niekto rozvedie a znovu ožení nikoho nič nie je. Vôbec nie s kým. Choré uvažovanie.
No a KDH...nie je dôvod na chválenie sa, že "najstaršia strana" má biednych 35 rokov. Keby 350 áno. No a ak je v SR 70% kresťanov (čo si nemyslím)...tak je totálne potupné, aby sa kresťanská strana dostávala nad 5% len ťažko a sporadicky.
Mali by sa tí lenivci z parlamentu okamžite dopr@siť do roboty (z lyžovačiek, exotických dovoleniek) a napraviť čo po§r@li. Bezodkladne.
Práve sú na dvorci chalani, ktorí spolu merajú 414 cm. Opelka 211, Perricard 203.
Viac ani byť nemôže, to by museli byť okrem Opelku na dvorci Karlović alebo. Isner.
Jasné, Poľsko je v Austrálii.
Daj si pár sérií chodidlami cez uši. Píšeš moňašoviny.
To je všeobecne známe. Na rozdiel od krokodíla, ktorý nikdy netají tým, že ťa chce zožrať...hroch iba "vyháňa" zo svojho teritória. Nekonzumuje votrelcov.
Inak je úplne choré "chovať" ako domáce zviera hrocha, ktorý pri obrovskom tele nerobí nič iné, len žerie, prdí a kadí. To si potom môžu ľudia zadovážiť hoci veľrybu.
To je bežné: infúzia lieči. Čo je v nej, to 99% ľudí nezaujíma.
Alebo: skončil na psychiatrii. To asi má znamenať, že sa zbláznil. No a keďže "skončil"...zostal tam do posledného výdychu - a potom rovno do pece.
Mimochodom, tuším na psychiatriách sú normálnejší ľudia než inde. Napr. určite sú na tom lepšie než tunajší štamgasti. Tu sú skoro všetci švihnutí, a fest.
Sakra, tu je zjazd trubirohov, ozembuchov, moňašoidov, padlých z lešenia a iných tupohlavcov.
Velebenie don Roberta? - mamma mia! Preč odtiaľto kade ľahšie.
Dobré kykyňákoviny sa vám dvom páčia. Mali by ste si rozdať jazykovanie, prípadne navštíviť maštaľ či chliev. Tam je vaša úroveň.
Nie pán, súdruh. Preplesk chodidlami, ruky sú čajovina.
O mňa nejde, ja som konzultant. Vyskúšaj a uvidíš. V tvojom prípade by som volil rovno radiátor a skoky z lešenia na miešačku. Hlavička do otvoru miešačky je frajerina.
Amen. A teraz sériu čelovíc o dlažbu.
Odporúčame