Áno, to je ono. Ostatní nech sa poďakujú. Keď už mimo terajšej témy - tak toto.
Nie sem montovať akési úplne iné veci, krajiny, vojny a pakoniny.
Áno, to je ono. Ostatní nech sa poďakujú. Keď už mimo terajšej témy - tak toto.
Nie sem montovať akési úplne iné veci, krajiny, vojny a pakoniny.
Auuu, to bolí! Nechtiac som na túto moňašovinu klikol +. Beriem späť a dávam 7 mínusov.
Určite. Len nechápem na čo je dobré odbočovať a vnášať k téme balast. A téma je jasná, konkrétna. Prečo sa jej nedržať?
Spomínam si na prípad, bolo to možno ešte za socializmu (v SR). Nejaký chlapík sa v krčme pobil s Cigáňom a dal mu nakladačku. Potom odišiel domov. Bol poľovník. Po polhodinke Cigáni začali preskakovať plot, išli útočiť na obydlie. Z guľovnice vystrelil na piatich, štyroch zabil.
Bol oslobodený. Tento prípad si určite ľudia pamätajú. Možno som to mierne domotal, píšem iba na základe spomienok.
Ak sa mi niekto motká po dvore, potom uteká...asi ho odbachnúť nesmiem. Uvidíme čo z toho bude.
To sú nezmysly. Keby ho zastrelil (ako tu navrhujú majstri kelňáci) - to by bol problém. Sú tu aj super-borci, ktorí by "dostreľovali". To v žiadnom prípade. Tí sú zrelí na čelovice o radiátor a potom pupkáča z lešenia na miešačku.
Teddy Riner je ten džudista. 204 cm, 130-140 kg suchej váhy (žiaden tuk, vysekané svaly). Tak by mal vyzerať aj boxerský šampión.
Mne sa páčil David Haye, no to bolo také niečo ako Usyk.
Katastrofa. Dnes kdekoľvek na ulici pobehujú oveľa lepšie stavaní chlapci než títo dvaja. A takéto odmeny za tak mizerné výkony...neskutočné. Fury je netvor, úplne neforemná, nešportová postava. Usyk je na ťažkú váhu krpec (na dnešné pomery). Kde sú 25 roční chlapci s postavou akú má najlepší džudista na svete? Teraz mi vypadlo jeho meno, nechcem ho skomoliť.
Posledný boxer v ťažkej váhe bol Lenox Lewis. Kličkovci postavu mali, no box to bol totálna nuda. Myslel som, že Joshua bude kráľ...ale kdeže.
Toto je hanba boxu v ťažkej váhe. Ani Usyk, ani Fury, ani Joshua, ani Kličkovci...
Úbohý, šedý podpriemer oproti tomu, ako sa boxovalo pred 60-30 rokmi.
Som denne s psychiatrami. Vďaka za radu, bola úplne mimo.
Bolo by fajn, keby ste ty a Melana...prestali robiť rekonštrukciu zdravotníctva.
Beztak pikuje k dnu. Za 35 rokov nikto nevynašiel koncepciu.
V prípade, že je "nadštandard" schválený, povolený a orazítkovaný, cenník visí pri dverách ambulancie...také platby sú v poriadku. Iste, aj s pokladničným blokom.
Divočiny sú zrejme trestné. Bez ohľadu, či má daný poskytovateľ férovo ohodnotené výkony alebo nie. Iste, mnohí sa ledva uživia.
Mám na mysli diskusiu dnes večer na TA3. Veľmi kvalitná. Malo to grády, pán Šivák ma prekvapil (ako je v tom doma). Asi najlepšia debata akú som v TV počul za pár rokov.
Takže, dolatky/príplatky sú nelegálne. Ročne 350-400 mi. To sa prehliada. Všetci vedia, mlčia. Vraj pacienti sa nesťažujú, lebo by prišli do konfliktu s lekárom a už by ho nemali (čo je samozrejme pravda).
Dokonca sa aj v diskusii ozvalo, že ak niekto nemá dosť...má právo konať nelegálne (hoci aj kradnúť). Ste normálni? Nie. Hádzať to na poisťovne tiež nie je kóšer, platia, koľko majú stanovené. Nebudú predsa robiť políciu (či nejaký lekár berie alebo nie). Na to sú iné inštitúcie. Tak buď je niečo legálne - alebo je rozpore so zákonmi.
Niekto ukradne čosi za 5 eur, dostane nakladačku až zomrie...iný vyberie 100+ každý deň na "doplatkoch", ktoré neexistujú, nie sú schválené...vie sa o tom, no "toleruje" (?). Ani pokladničné bločky?
Grandiózna kykyňákovina. Za toto je niekto platený? Keby sa chcel vyblázniť a riadne zaplatiť...nech sa páči, médium mu môže predať priestor.
Toto nemá so športom ani blééé a nie je ani pravdivé. Neboli to búrliváci, ani lámači rakiet. Tažká grcanica. Tfuj!
Každý môže ísť do Ženevy.
Veď áno. On sa stará o lekárov.
Pozor, skús sa pozrieť na vzťah Petko - Visolajský. Kamoši zrejme ne sú. Nie je to jeden tábor.
Každý bojuje za seba.
Staraj sa o bežných ľudí, nie o lekárov.
Nejde o poradie politikov. Ide o úpadok zdravotníctva. Inde vo svete sa úroveň zvyšuje, na SVK systematicky klesá. Nevinil by som jednotlivcov. Postihnutí sú ale všetci.
Tak...toto je skutočne skvost. Som rád, že som sa k nemu dostal.
Teraz, to je akože hasiť oheň? Jednota dôchodcov (či ako sa to volá) vraj dnes vyzvala lekárov, aby ich netrestali na staré kolená. Takto sa to nerobí.
Viem, platy boli zaobalené asi do siedmych sukní...ale holú riť je vidno.
Odporúčame