Koľkí? Je to aspoň dvojciferné číslo? Zrejme si robil anketu.
Koľkí? Je to aspoň dvojciferné číslo? Zrejme si robil anketu.
Prepožičal si svoj nick inému alebo si po nedobrej mozgovej príhode? Nebýval si takto preplieskaný.
Ona je hovorkyňa Čechov? Lebo pár priškvarencov nie je relevantná vzorka. Iste, takých ako ty sa zopár nájde.
Predpokladám, že ležíš tesne pri peci v krematóriu. Cvičiť teba rýchle nastavenie teploty, vrh dnu...a zabuchnúť dvierka za sebou.
Máš bačkory? Tak sa nimi fliaskaj kým nepríde RZP. Lebo keď odpadneš...už sa ti nepostaví.
Je ti zle? Volaj 155.
Ďakujem pekne, snažím sa.
Pokoj v rozkroku nie je zrovna rozkoš.
Očividne ťa trafili medzi polky a je ti fajn.
Je pekné, že si to uznávaš.
Daj si pár sérií čelovíc o všetko, čo vidíš okolo seba. Potom treba plniť gate aj posteľ. No a keď sa niekto nájde...hodiť na táčky a vykýbliť do priekopy.
Prečo? Veď vy riešite celú Zemeguľu, aj galaxiu. Nie je krajina, ktorá vás nemátoží. O seba sa ale postarať neviete, tak vám treba "pomôcť". Stále vám ktosi pomáha. Odjakživa.
??? Nemáš tušenie, čo je "radodajka". To nie je o akomsi Tigrovi, ale o stovkách ročne, tisíckach za život. Zrejme máš na pipíku hrdzu. Možno aj necht. Pleseň určite.
Takže, najprv odhrdzovač...potom šmirgeľ, následne leštenie rukami, potom nohami...a čas ukáže či z teba niečo bude. Ružovo to nevidím. Urob si dieru v slanine.
Myslím, že ten vyššie by ťa o tomto vedel dlho školiť. Ten "zbrojný pas" je čosi ako diplom?
Prečo ťa to teší? Dovolí ti olízať mu lyže?
Toto ma provokuje už dobrých pár dní, neodolám. Treba sa pochváliť keď pripoja jazyk o mons pubis.
Na športovanie to asi nebude prínosné, no frajerina by to bola. Teda ak niekto nemá metrový jazyk.
V prípade Mikaely (mám ju rád) by ma nepotešilo, keby sa to konalo cez onú (dierku). Ani tú vedľa. Radšej suprapubicky, čo tiež nie je zrovna potešenie. Ale stále lepšie ako prostatektómia.
Miškine otvory by som ušetril, aj náznak prostaty (to majú aj ženy). Iste, nie kvôli sebe, len tak...lebo som dobrák od kosti.
Vyššie bola zmienka o kolóniách. Nie o tom, kto z čoho ťažil.
Nie. Máš ešte nejakú otázku? Adresuj ju svojmu ksichtu v zrkadle, mňa neobťažuj.
Inak, je sakra rozdiel čo je to "doma". Interiér domu je povedzme to najprísnejšie (prípad Kňažko). Dvor...relatívne. Akýsi "súkromný pozemok"...to nie je na streľbu.
Vyrastal som tak, že vchod od dvora sa zamykal na noc. Cez deň sa tam mohol dostať hocikto. Akési "pozemky"...nech tam behá kto chce.
Uzamknutý, zabezpečený interiér je povedzme na streľbu. Cez deň pokojne môže prísť sused, pes ho privíta radostne...sused vojde dnu, kričí: ja, Anča, ste doma? Haló? Keď nič, zoberie zo sekretára fľašu s pálenkou a ide do humna. Tam reve: Mišo, si tu? Tu som, pálenô si zobrau? Mám tú tvoju marhuľovicu aj štamperlíky. Fajn, tak nalej...hneď som tam.
To sú susedské pomery, ktorým asi novodobý Slovák nerozumie.
No a ak sa vo dvore v noci pohybuje niekto cudzí...(hoci aj so sliepkou pod pazuchou)...tak nie je na odstrel. Slováčisko valaškovitý sa extrémne rýchlo preorientoval na statočného obrancu svojho...aj keď sa vždy nechával zodrať z kože.
Odporúčame