Touto otázkou som sa možno zaoberal do puberty. Neskôr som si na odchádzanie zo sveta zvykol, to je pravda. Počítal som ale stále, že sa to stane aj mne.
Keby som bol prišpendlený o posteľ, nevládny...čakal...nevylučujem akékoľvek úvahy, ani slabosť. Aj samuraj sa pripravuje na smrť celý život - ale poistí sa pri sepuke blízkou osobou aby mu v prípade zlyhania pomohla, resp. sťala ho.

