Ty si "šálený"? Som si myslel, že Bystričan (resp. Stredoslovák).
Nechápem, ako môže niekto písať "knihy o Federerovi" - keď ho vôbec nepozná. Roger sa správa tak, ako sa od neho očakáva. Rozpráva to, čo ľudia chcú počuť. Aký je v skutočnosti - to vie iba pár ľudí. Určite nie "spisovateľ".
Mirka nie je "šedá eminencia" - ale šedá myška (čo je sakra rozdiel). Kedysi som si robil srandu, že bývajú v opačných krídlach paláca (asi 300 m od seba). V určené dni sa stretnú pri večeri. Mirka a Rog si vykajú, Mirkine detičky Federera oslovujú "ujo Rog".
Do Rogových komnát má voľný prístup iba Severin. Občas tam pustia Ivana (z dôvodov, ktoré nepoznám). Mirka tam nikdy nebola.


