Čo toto ***** je? Ja mám dnes otrasnú náladu, aj bežne ulietam kamsi do Márie, no dnes mi nechutí žrať, pozerať žiaden program v TV, tenis mi pokazili uvedením nesprávneho času prenosu finále vo Viedni, tak som videl iba Basel, kde to bolo nepozerateľné.
Chodiť na tunajšiu debatu je totálny dekadencia a zároveň masochizmus. No dnes je to extra mizerné. Ale vôbec nič sa nedá čítať, vlastne ani nie je čoho sa chytiť na nadávanie.
Asi potrebujem pár sérií čelovíc a akrobatický skok z lešenia.


