Patrilo by sa rozlíšiť Nadala ako tenistu - a tým humusom, čo k nemu bačkoristi v dolnej časti cítia. A ešte ako sa pusinkujú, objímajú, oplodňujú, prštekujú si zadnice, hojdajú mikrovercajg.
Patrilo by sa rozlíšiť Nadala ako tenistu - a tým humusom, čo k nemu bačkoristi v dolnej časti cítia. A ešte ako sa pusinkujú, objímajú, oplodňujú, prštekujú si zadnice, hojdajú mikrovercajg.
Nie pomaly, už je po nej. Dominancia nie je dobrá.
Vymysli už niečo originálne, táto otrepaná preplieskanina vykrúca vercajg.
Píšem o tenise. Svetová 5-ka, všetky GS tituly v mixe, s Dominikou vzájomná bilancia 5:0
https://www.stevegtennis.com/head-to-head/wo…
Mne sa nikdy nepáčila, vždy som písal, že by som si o ňu nepriviazal ani krokodíla.
Diskutér dolu na inom fóre napísal aspoň 10000x, že je najkrajšia. Potom som ju už volal Danielka Najkrajšia (ako meno).
Veď ťa nepoznám, ako by som mohol? Zajtra ťa možno uvidím v TV, keď všetci povstanú a začnú tlieskať...to budeš prichádzať zrejme ty. Azda ťa kamery poriadne zoberú.
Zabudol si na Danielku Hantuchovie, podľa jedného tunajšieho štamgasta "najkrajšia".
Už sa na teba tešia, prestreli aj červený koberec pred vchodom.
Berú to ako osobný úspech. Keby hrala susedovie dcéra, bolo by to inak. Nadávali by.
Chlapci, chlapci. Samý odborník na zbrane, obranu, vojny. Modré knižky?
Iste, no v minulosti a ani dnes Európa akosi neprejavuje súdržnosť. Osobne, pocitovo...by som bol za "odpojenie" od USA. Lenže, aj európske burzy každý deň po otvorení skorigujú podľa open na Wall Street.
Áno, najvyšší čas osamostatniť sa a nemať šéfa.
Ak "lep" nedrží...zlepenec sa rozpadne.
To je fakt, Nemci poslúchali (doteraz) úplne strojovo. Ale svojich. Neviem si predstaviť, že by poslúchali napr. Turka. A po prípadnom rozpade NATO (neviem, či sa o tom bavíme) je v druhým najsilnejším hráčom Turecko.
Európske spojenectvo je chabé, čajové...a z vypočítavosti. Iste, aj spojenectvo z USA je z vypočítavosti.
Isteže to bude koniec NATO. Len si neviem predstaviť čo si Európa počne. Potrebovala by prinajmenšom Turecko.
Nechceš byť vesmírny poradca? Všetko ti je jasné.
Výkvet je všade. Aj na Slovensku.
Ak mi ešte pamäť trochu slúži, Trump už dávnejšie bľabotal, že by z NATO najradšej vypadol.
Nevidím nikde "pásmo", no každopádne to pásmo nemôže byť. A aktuálne neexistuje ani hranica, ani línia. Štátnu hranicu už asi neobnoví ani Hospodin. Bojová línia...to sa mení, kto ju "zasekne" na nemennú?
Dodám, že tento akt spravodlivosti si zaslúži obrovský potlesk, burácanie, prípadne celonárodný ohňostroj.
Taká Veronika R by mala dávať do kasy príplatok. V jej zábave na národe sú už aj prvky mučenia, čosi ako sadizmus. A neodprace sa, prestupuje zo strany do strany...závislosť aj pôžitok. Že ju ženú aj bieli aj čierni, nevadí: ukotvila sa a hotovo.
Odporúčame