OK, môžem sa niečo opýtať? Poznáš sa s touto dámou osobne alebo ako to je? Mne dosť nadávala, občas aj celkom nechutne...v poslednej dobe sa chová korektne. V akej miere je to úprimné netuším, nesliedim po nickoch.
Je to ale neznáma osoba...a nič osobné k nej necítim. Nevšimol som si ale, žeby bola skalnou fanynkou (či faninkou) nejakej strany. Netuším čo tu nacvičuje...ale neprináleží mi to riešiť. Rovnako ako neriešim napr. teba.
Fico? Nerád používam mená: nemám ho rád. Ale je mi ukradnutý, nebojujem proti nemu. Netýka sa ma.


