No veru. Ja to mám so spánkom odjakživa biedne. A neviem dospať ani cez deň. Zabúdať ani nezabúdam, no spomenúť si na bežné...to začína. Potom sa opýtam manželky - tá z 1000 pokusov trafí 1. Nakoniec si spomeniem ja. Veselé mi to ale nepripadá.
Najmä keď si pripomeniem staršiu rodinu: všetci osprosteli a potom ich porazilo. Brrr...


