Jedna vec mi unikla, a dosť zásadná. Azda nie je umelec každý absolvent VŠMÚ? A azda umelec nemusí mať túto školu? A ešte: umelec azda nemusí byť vnímaný verejnosťou, umenie snáď nie je o "všímaní si"?.
Veľa kvalitných umelcov bolo počas života nepovšimnutých. Hádam to nie je o pretŕčaní sa?
Bez obáv, nie som umelec.


