Účasť severokorejskych vojakov v rusku je jasná zaostalost rusackej armády.
Účasť severokorejskych vojakov v rusku je jasná zaostalost rusackej armády.
Rusaci, ešte ruské montovne, tam bude plat v rubloch, aj cez 30 000 rubľov mesačne.
Takže táto vláda donesie čínske montovne kde budú naši občania zarábať tretinu toho co zarábajú v západných monotvnach.
Verím že v čínske továrni na vyrobu batérií budú robiť voliči tejto vlády za pár eur.
Aj rusaci by chceli, ale nevedia vyrobiť auto, nie to lietadlovu loď
Tam žije asi 750 000 Slovákov a možno aj tvoj nevlastný otec.
Veru, Rusi nemajú radí zradcov
Keď mu putko povie aby Slovensko vystúpilo z EU a NATO, tak sa pokaka.
Keď mu Putko povie aby Slovensko vystúpilo z EU a NATO, tak sa pokaka, hehe
Nebolo ? No toto, a ako to teda prebehlo ?
O čom chce rokovať? Však nech dá referendum o vystúpení z EU a NATO.
V americkej pravde píšu tak, v ruskej pravde zase inak, tu si v americkej kolónií.
Hlavne nech zachrani ruské životy, úplne zbytočné.
Náš premiér je proste kolaborant, Rusi nemajú radi zradcov.
A prečo používaš anglické slovo ,,Leader,, po ruský nevieš, že hehe
A preto šiel autom cez celú Ukrajinu až do Kyjeva, ty budeš iný mysliteľ.
USA a ZÁPAD to kontroluje, dopadnu ako ZSSR.
Kedy urobí orban referendum za vystúpenie z EU ?
Pod nemeckými národmi sme boli stáročia, vybudovali celé mesta, baníctvo.
Odporúčame