Keď nerozumieš kapitalizmu tak načo sa ozyvas, každý si chráni svoj trh.
Keď nerozumieš kapitalizmu tak načo sa ozyvas, každý si chráni svoj trh.
Ved nech si Číňania vyvážajú auta do štátov Brics.
Kuva, možno si si to poplietol a bol si vo vtedajšom ZSSR , tak pardon.
A ked sem prišiel zapadniar na aute, alebo motorke tak nasinci sa okolo neho zhrkli ako okolo mimozemšťana.
A kto ti to káže, hehe, a kto ti káže čítať sme, pravdu, hehe a vypisovať tu hehe.
Veru už to omielate roky, len aby si si ty nezačal písať.
Ty si pamätáš veľké ho.no, po prechode do Rakúska sme boli zobraci, tu ti dali maximálne 400 dolárov, . So sebou sme nosili pasteky a konzervy, uz vtedy bolo veľa emigrantov co boli v zachytených taboriskach a čakali na povolenia do USA alebo Austrálie . A naše hranice boli strážené ako teraz ma tučniak Kim.
Samozrejme, že nie sme, len rusaci to slovo používajú.
Kedy ??? Už to omielate desaťročia a medzi tým sa rozpadlo ZSSR a varsavska zmluva.
Ja to rád čítam a ty nechceš ale čítaš, vyzerá že ty si ten jednoduchý, hehe
Ci vyhrá on alebo oná, ostávame ,,americkou kolóniou,, a to je podstatné.
Všimol som si , za Bidena je dolar : rubel. 1 ku 100.
Tak ju necitaj, hehe, čítaj ruskú pravdu.
Keď vyhra Trump tak bude sfalsovane ale nie ?
Neklam, voliť mohli a aj volili.
Nevadí dôchodca, bude.
Putko znížil priemerný vek dožitia u mužov v rusku na 58 rokov, najnižšia asi na svete.
Dolar je už za 100 bezcennych rubľov.
Len aby ste nešli bojovať za rusakov, za ruble, hehe
Odporúčame