Rusko, obrovska rozloha a počet obyvateľov je stále na úrovni malých štátov a prečo ? Lebo majú svojich hrdinov, Stalin, teraz Putko co sa starajú aby počet obyvateľov nestupal.
Rusko, obrovska rozloha a počet obyvateľov je stále na úrovni malých štátov a prečo ? Lebo majú svojich hrdinov, Stalin, teraz Putko co sa starajú aby počet obyvateľov nestupal.
Veru tak , ani Stalinovi nevadilo, keď dal dole svojich cez 1,6 milióna.
Už teraz je priemerný vek dožitia mužov v rusku 58 rokov a pôjde dole.
Ono je možné, že ma správanie ako Medvedev, píše vždy po 21 hodine, hehe
Nebojte, za chvíľu si bude ruky podávať s prezidentmi Únie, hehe
Hehe, ani ich to nenápadne vystúpiť z NATO a EÚ.
Tu je vidieť v čom sa líšia zapadne krajiny a rozvojové krajiny, emisie , ale aj dĺžka dožitia, EÚ cez 80 rokov atakuje 90, a napríklad v rusku 60 u mužov a u žien 70 rokov
V Číne je to podobné, aj keď už emisie znížili, ale tam je komunistický režim, tam sa sťažovať nedá.
Ale tak 2 týždne v Číne pobudnúť, popozerať nemusí byť zlé.
A simkovicovej dcéra ? Ta je ešte v USA ?
Najviac moslimov je v Rusku, minule tam , Moskve, dali dole 150 rusakov
O 15 rokov viac ako v Rusku, nájdeš na internete , hehe, zadaj si : priemerný vek dožitia v rusku a EÚ, hádam to dokážeš, hehe
Sledovať môžeš, možno aj tvoje sledovanie je do vetra hodené
Presne, vyzerá že ani základnú školu nedokončil.
A dlho nebude, ako sme sa dostali z podnarucia ZSSR, tak rok co rok vek dožitia na Slovensku stúpa.
Nič sa nemení, to len ty zavidis, hehe
Hehe, takže tebe vyhovuje vek dožitia v rusku , 60, keď dosiahneš tak potom skoč pod vlak
Kým vek dožitia v EÚ je okolo 80 rokov a viac, tak v Rusku je asi 60, u žien 70 tokov.
Lenže takmer všetky krajiny ZSSR a všetky varšavskej zmluvy chcú do NATO.
Zajtra nakupujeme, múka, konzervy, špagety atď.
Odporúčame