Dnes máme za euro 101 rubľov, oficiálne, na čiernom trhu aj cez 200 za euro.
Dnes máme za euro 101 rubľov, oficiálne, na čiernom trhu aj cez 200 za euro.
Volajako sa vykrucas, hehe.
Hahaha, hlavného komunistu Lenina majú stále v inkubátore na ukážku rusom.
Západ vždy vedel ako viesť ekonomiku a aj preto je ďaleko pred komunistami.
Dúfajme, že už máš čínske.
Auto nevedia valitne vyrobiť nieto veľkú loď,
O rusku vieme ze nič nevedia vyrobiť, a aj preto sa tam nasackovali 100vky západných firiem, kde našli lacnú pracovnú silu.
Tak slaba Ukrajina, riadne zdecimovala ruskú armadu, a to tam bolo nasadených pár zbrani z NATO.
Takže plnou parou vpred s úniou a natom.
Takže hor sa cestou únie a nato.
A preto je za 1 euro 100 rubľov
Prejdeš parkoviska pri obchodakoch a plné, plné západných aut, lidi nakupujú a nakupujú.
Ak robíš v slovenskej firme, tak áno.
Dajte ešte ako dopadne eu ?? hahaha.
Super, aspoň slovensko dopadne ako južná Kórea.
Už od 2 svetovej vojny komunisti bluznia o rozpade usa, nato, únii, doláru aaaa rozpadlo sa ZSSR, varsavska zmluva a hehe, hehe.
Alebo Američania ?? Teraz neviem.
Kravina, však to rusaci na lietadlách rozprašovavali nad Európou piesok .
Odporúčame