Keby pozýval Zelensky, tak príde celý vyspelý svet.
Keby pozýval Zelensky, tak príde celý vyspelý svet.
Darmo, vyspelé krajiny naviazané na Usa disponujú celkovým 80 % HDP celého sveta. Sila nepusti.
A ešte je bývalá 2 najlepšia armáda v prvej 20tke armád sveta ??
Jednoduché, neúspech na fronte vysvetlia svojim obyvateľom, ze bojujú proti Nato.
Isto, toto zlo tu narobili smeraci a pod. popritom s radosťou kandidujú do europarlamentu.
Kalí urýchľuje nákup zbraní v USA, a pele vidí smerovanie slovenská len s NATO a úniou.
Áno, ved preto nakupuje kali zbrane v USA.
A co poviete na kaliho a nákup zbraní z USA, hehe
Co sa neodstrihnete zo západného internetu, hehe.
Ale autíčko máš západnej výroby, že, či ruskej ?
Aj nasi smeraci, SNS sa idú pobiť o miesta v europarlamente .
A preto každý uteká práve tam a nie do Ruska, hehe
Usa, eu, japonsko, južná Kórea, Británia a pod. majú 80 % HDP celého sveta, komunisti nemajú šancu.
Nato, únia, eu, usa je takmer ,,večné,, hehe
Nato ma Rusko na háku, neschopná zaostala krajina vyrabajuca len zbrane , západ je v myslení 50 rokov pred nimi.
Vždy sa nájde pár oponentov co sú proti, presne ako Kalinak a teraz je najväčší Američan nakupujuci zbrane v usa.
Keby nebolo komunistov v rusku, není vojna na Ukrajine.
Nič sa nerozpadne, mokré sny, uz mal dolar padnúť, usa, nato ,eu a rozpadlo sa len to kde boli komunisti.
Kydat na druhého vieš , v tom si jednička.
Odporúčame