Veru pomáhajú a okrem toho v polsku je státisíce Ukrajincov co ušli pred vojnou.
Veru pomáhajú a okrem toho v polsku je státisíce Ukrajincov co ušli pred vojnou.
Necitaj, hehe.
A napriek tomu im Poliaci pomáhajú, takže to až také banderovske nebude, hehe
Vyzerá ze najviac buzerantov a moslimov je v Rusku, hehe.
Ak majú rusaci takú kvalitnú protivzdusnu obranu ako auta co vyrábajú tak sa niet čomu čudovať.
Hehe a všetky zbrane dodané zo západu boli zničené po prekročení ukrajinských hraníc, hehe.
Tak ako to je ? hehe
Už aby bola Ukrajina v NATO , odolávať vraj 2 najlepšej armáde sveta 2 roky a následne s nej urobiť cca 20 najlepšiu je obdivuhodný výkon.
To keby zaútočili Nato, tak je po rusku za pár dní .
Ešte daj niečo na pobavenie, hehe
Ale rozpadlo sa ZSSR a varsavska zmluva, hehe , tarajko.
Rusak bude vždy verný Moskve.
Takže eu alebo rusko pre naše deti a vnukov ?
Rusi pri oslobodzovani narobili viac škody ako Nemci .
Rusi pri oslobodzovani narobili viac škody ako Nemci.
Presne, Európan vo Vietname poloboh, Vietnamec v Európe chudák.
Hehe, rusko v hdp na úrovni Talianska,
Ani rusko, ta ma len zaostalu techniku.
Veru, keby nás Američania tak sme na úrovni min Rakúska, ale dopadli sme ako NDR.
A Rusi kedy vratia 2/3 ruska Mongolsku ?
Odporúčame