Co povieš na Fica, na prvom mieste mu je únia a nato, podľa mňa super.
Co povieš na Fica, na prvom mieste mu je únia a nato, podľa mňa super.
Dobre, ze Fico ide s úniou a natom .
Ale, hlavne je, ze Fico a jeho vláda ide ruka v ruke s Úniou a Natom.
Ktorej veríš ty, ? Alebo nám to približ, nejakým odkazom.
V ZSSR ich tak naučili, chlastat vodku, keďže Ukrajina je bližšie západu tak prešli na fetovanie, rusakom ostala len ta vodka.
Dokonca aj deti do 5 rokov, no hrozne.
Ale však Moskva vždy hlási 500 až 1000 denne, časť padla, ale väčšina je zranená.
Však tam poslali pár kusov Patriotov a Himarsov, este majú ich cez 1500 ks, stačí ??
Čakal som, že to nevieš, hehe.
To si napísal ty, hehe.
Ja nie som skladník, pýtaj sa inde.
Podstatne je , že aj táto nová vláda má ambície ísť s Uniou a Natom, nákup zbraní v Usa za 1,6 miliardy to potvrdzuje.
31 000 a 180 000, západné zbrane robia ten rozdiel a to ich majú pár kusov.
A možno aj Rusi.
Áno, kríza a štrajk je ozdravujuci proces v kapitalizme. Aký ozdravujuci ekonomický proces je v Rusku ?
Ako Slováci co pracujú v Nemecku, Rakúsku, Francúzku.
Neudrzali krok z vyspelým kapitalizmom.
Neudrzali krok s vyspelým kapitalizmom.
Presne, v 89 sa ZSSR doslovne zrútilo.
Odporúčame