Viem ze ta to hnevá, že nevolali KGB,
Viem ze ta to hnevá, že nevolali KGB,
Aby spolupracovali. Je to ich územie, ukrajinské.
Jasne, pozvala na to amikov, a nie rusov, tých ma každý na háku
Vsak Ukrajina ich o to požiadala, na svojom území.
Majú, na požiadanie domácej vlády.
Podobné ako rusi, čo majú zvedov po celej Európe.
Fico, európsky poskok. Už kúpil zbrane z usa ?
Aj rusom vdaka výrobe zbraní ekonomika stúpa .
Tešte sa, únia drží spolu.
Hahaha, za 1,6 miliardy, podpísal to Gajdoš za poslednej vlády Fica 2018, uz vtedy boli poblazneni amikmi.
Ale vláda Fica je plne za úniu a nato a aj preto ide prebehnúť nákup zbraní z usa
Budeme pozorne sledovať ako naša delegácia podporí Nato,nič iné im neostáva.
Fico ešte viac upevní vzťahy Slovenská s NATO a úniou.
Ide zasadať najsilnejšia vojenská organizácia v histórii ľudstva, Fico nesklam.
Tíško bude suchat nohami.
Ale však vojna nie je ? Ci je ?
Alebo odstúpi z postu premiéra.
Dúfam, že Fico odmietne a radšej dáme zbohom únii a nato.
Odporúčame