Aký ? Daj.
Aký ? Daj.
A preto tam chce každý chce ujsť. hahaha
Amneziu máš ty, také ploty a stráženie ešte majú v KĽDR, môžeš sa tam ísť pozrieť.
Keby komunisti nepostavili ploty a tie strážili psami a vojakmi tak utečie takmer každý.
Najväčšieho nacistu mali doma, STALINA, ten dal dole asi 1,6 miliona vlastných.
Zasluzime si aby všetky západné firmy odišli a nech fico pritiahne ruské, nech zacitime rusakov opäť na vlastnej koží.
Keby, keby a co ešte keby ?
Nato opäť posilnilo, od roku 47 robí svetového policajta už 77 rokov a silnie a rozrastá sa.
Asi ho nechala žena, tak to spojil z vojnou..
90 % štátov sveta chce základnú s NATO.
Každý štát chce aby na jeho území bola základňa NATO, aj Ukrajinci
Vidíš, každý chce mať základňu s NATO.
Ukrajina chce do Nato a tak si zavolala amikov, normalka.
Presne, bolo to aj u nás do roku 1989.
Podobné ako bola celá vychodna Európa sluhom ZSSR.
Však ficova vláda už v 2018 podpísala nákup zbraní z USA za 1,6 miliardy, uz vtedy chceli pomoc od amikov.
Ukrajina chce ísť do NATO a Únie, tak volala amikov.
Rusom sa každý vyhýba, vsade radšej volajú amikov.
Odporúčame