Jasne, skúsiť treba všetko.
Jasne, skúsiť treba všetko.
To áno, ale jeho voliči by mali preukázať oddanosť.
To tvrdí Fico, máš dlhé vedenie.
Možno sa idú radiť o tom že povolavat budú svojich voličov, hehe
Len aby nenakupil ďalšie zbrane z Usa.
Len vtedy, keď fico razantne odmietne Úniu a NATO.
Nech si dá pampersku, pomáha.
Ktovie ako bude habkat po vzduchu keď tam príde.
Ja pôjdem, len mam modrú.
Mal by odstúpiť, igi by to zvládol s prstom v zadku.
V tvojich očiach nie, u teba je putko, ja ti to neberiem.
Nacista bol Stalin, ten dal 1,6 milióna vlastných popraviť
Konečne niekto čo ma radosť.
Je to bohatier, najvyspelejsie štáty si získal, keby sa nevzdali atómových, zbraní rak rusaci sú tíško doma.
Nenataral, je to pravda, ide v stopách Igiho.
Tak oslovil pol sveta, niečo ma do seba.
Ale vodku nepijem, ale čo povieš na našu vládu a jej za, za Nato a Úniu.
Ale fico je za , teda aby Ukrajina bola členom únie.
Preto tak dobré vyzerá.
Odporúčame