Hahaha, kto už mal za socializmu veľké peniaze v banke, možno tak komunisti.
Hahaha, kto už mal za socializmu veľké peniaze v banke, možno tak komunisti.
Ešte že máme americký internet.
A terajšia vláda s tým nespraví nič ??
Ako teraz si Rusi ukladajú v usa a v Únii .
Každý niečo ukradol, podľa toho ako dlho vládol.
Zdravšie žijeme, u nás priemerný vek žitia 78 rokov v rusku 68.
Vláda chce davat ročne 2 až 3 % štátneho rozpočtu na zbrojenie, miliardy do vzduchu.
Gajdoš v 2018 podpísal za 1,6 miliardy nákup z usa.
A to ideme ešte nakupovať za miliárd zbrane z Usa.
Prečo, Prečo, Prečo ?
Tu to nezistis, tu sa len strapnujes.
Kto ? Fico ?
Treba to poslať vláde, nech zakroci .
Krízy a štrajky sú ozdravujuce akty v kapitalizme.
Usa idú mat 147 rokov.
Preto padol, hahaha
Poslednú krízu tu malo ZSSR a varsavska zmluva, hahaha.
O 10, 20 % máme vyššiu ako v Rusku.
Nemusíš, hahaha.
Odporúčame