Takže preto napadli rusaci Ukrajinu.
Takže preto napadli rusaci Ukrajinu.
Daj dajaké zdroje.
Vidíš, aj tebe, prvý si dal vedieť.
Zaujímavé ako vás rozcertil Himars , je to proste ako v automobilovom priemysle, aj tam majú rusaci nedokonalé auta.
Ukrajinskych, to áno.
Na tliachaniny
Takže sú, ne sú to bájky.
Teda nechlastaj.
Keď píšeš tak nepoužívajú alkohol.
Ešte si zabudol na cca 140 000 obetí.
S dosahom až 500 km to bude iná zábavka , zostrelia rusakom aj to co ešte neviletelo z hlavne
Super, budeme dovážať lacný americký plyn.
Ešte niekde žijú ľudia v zemliankach ? Preboha kde ?
Rovný si rovného hľadá, tak to bolo odjakživa.
Medzi ruskými veriteľmi musí byť nepokoj z Himarsov a to majú byť dodané ďalšie ks.
Podporil odstrihnutie od ruska.
V rusku je väčšia, tam je viac zbohatlikov.
Cmuk, chaos.
Aj to je pekná zbierka ktorú má málokto.
So stredovekým ako v rusacku.
Odporúčame