Neznicili ani jeden, nemajú na to.
Neznicili ani jeden, nemajú na to.
Máš v tom chaos, nevadí.
Karamat, ja ti niečo diktujem ?, ja ti radím.
Vtedy točili všetko, keďže o vojne ani nesnívali , teraz to krajšie.
Srbi prijali pomoc od amikov ? Možno , ze na srbskej wikipedii je to tak.
Takže nezačali, stačí jednou vetou.
Je to dlhé, prečítam. Ale mňa zaujíma ako sa podieľali amici na začatí vojny v juhoslavii.
Nie som stopercentný, priznávam sa, pokojný ?
Klasická odpoveď rusaka.
Boje medzi srbskom a kosovom už boli na konci vojny v Juhoslávii, taraj.
Ako rozpútali v juhoslavii, približ nám ?
Poznáme iny za 25 miliárd rubľov .
Len aby sa v Číne vo veľkom nepredavali západné auta, a vytlačili domáci trh.
Nie, rezaz s Ficom, alebo blahom.
Vypadá, že to bude ovela schopnejsi a razatnejsi vudce.
Odporúčame