Rusacko boli a je zaostale, s ym nespravíš nič.
Rusacko boli a je zaostale, s ym nespravíš nič.
Bol za ZSSR, to bolo hrozne, prečo.
A kde ich predávali, lebo drvivá rusakov chodí na zapadnych autách, aj ty máš jedno vaz ?
Rusi vyrábajú také zázračné zbrane, aké majú aj zázračné
auta. A aké vyrábajú autá ?
Je to možné.
Vedieme ?
Dobre, idem nad tým porozmýšľať.
Nuž západ bude musieť viac pomáhať Ukrajine. Isto to nenechá tak.
Ešte dlho, veľmi dlho.
Ok, západ si vždy vedel poradiť , rozpadlo sa jediné zssr a jeho vazalske štáty.
To som rád.
Vymenil a ty ?
A Himarsi sú postrachom rusackej armády.
Ďakujem, v návale radostí to ušlo, ale zase nech máš aj tí radosť.
Amici vyhrali MS v hokeji, dobrý sú, čo myslíš ?
Ale ja som počul, že aj vo väčších mestách sú.
Amici vyhrali MS, dobrý sú, ako vo všetkom.
Už len tým, ze reagujes na nejakú plienku o niečom svedčí .
Odporúčame