Nato a únia si pomáhajú, hahaha.
Nato a únia si pomáhajú, hahaha.
Rusko musí byť na tom biedne keď dostava pomoc od KĽDR, ktoré nie je v Brics.
Musi nejakým spôsobom dať najavo svoju frustráciu nad zaostalastou za južnou Kóreou.
Rusakom dochádza munícia, začína používať muníciu z KĽDR.
Je dobré keď sa menia vlády, vtedy je najmenšia korupcia, pozri KĽDR, Bielorusko, rusko, všade vládne jeden vudce, jedna strana 10tky rokov.
Asi, asi, uvidíme ako bude asi.
Zadlzuje nás vojna blízko nás, takto nas zadlzili rusaci po 2.svetovej a rokom 1968 to zduplovali.
No vidíš a rusacki chlapci musia musia ísť bojovať, a za čo?
Isto, aj mnoho našich dôchodcov spomína na socializmus, každý má svoje detstvo nech bolo akékoľvek.
Ináč, ukrajinká od Mukaceva co žije u vás a robí teraz v únii, zrejme by hneď obetovala dombas, krym za úniu.
Zaujímavé, že Ukrajinci co žijú tu majú iný názor, to su Ukrajinci z Dombasu.
A spolok varšavskej zmluvy, ten vydržal cca 40 rokov, prišiel úplný kolaps ekonomiky.
Rozpad usa ? Zatiaľ sa rozpadlo ZSSR.
Len aby z tých 19 000 mladých chudákov po útoku niekto prežil .
Jaj, to ma nenapadlo, tak potom v KĽDR to bude ešte lepšie.
V rusku okolo 600 eur. V rubloch je to asi 60 000.
Choď na nákup a uvidíš.
Odporúčame