Aspoň bude výber aut.
Však ich je 13 krát viac. Teda na 1 obyvateľa zaostávajú 13 krát.
Rusaci nevedia solídne auto vyrobiť, nie to poriadny radar. Bola to atrapa za 250 melónov, dali tam prvky zo zlata aby to malo tú hodnotu.
Do vojny z Ukrajinou nás zatiahol putko, keby nenapadol Ukrajinu není vojna
K veci, ? Pre teba je podľa tvojich príspevkov vysnívaná zem rusko a Čína, tak ti ich chcem len dopriať .
Do únie dodávali 180 miliárd, teraz do Číny a Indie do 30 miliárd. A sú radi ze majú kde dodávať
Do Indie a Číny vo výške 1/8 z toho co posielali do únie , ale za nižšie ceny.
Tak už aj tebe ostáva ísť do Číny
A miliardy bude stáť vybudovanie nového potrubia, veľké miliardy.
V roku 2025 to bude vraj 50 miliárd, ale za nižšie ceny ako do EÚ, takže je to pri porovnaní množstva a ceny asi 5 až 6x menej financii ako mali z EÚ.
Zatiaľ to je cca 1/8 co dodavali do EÚ, ale za podstatné nižšie ceny.
Takto vyzerali dediny za ZSSR, poväčšine sa nič nezmenilo.
Ešte len budú odhalení, neboj.
Akých amerických, však sme v nato v únii, ty si rusacky agent .
Dobre píšu, zaujímavo, keď sa ti nepáči čítaj ruskú pravdu.
Ukrajinci ešte zničia zopár ks vojenskej techniky ako minule za 250 miliónov dolárov a bude po ruskom rozpočte.
Rozpočet únie a USA bude cca 1,5 až 1,7 biliona dolárov
Americký bude okolo 800 - 900 miliárd.
Usa dodalo 6 ks systemu patrio, Rusi zničili 5 ks a ukrajincom teraz ostalo 9 ks, paráda.
Odporúčame