Véd som písal ze raz, ale nie v Moskve, Kaukaz za ZSSR
Verím, aj ja a 4 x v Rakúsko, Taliansko. Ale teraz s rodinou, užiť si vody, hôr ?
Včera poslali rusko kade ľahšie Česi na pôde OSN, dobré nie ?
Ruku na srdce, ktoré bol na dovolenke s rodinou v rusacku.
Netrep, pôžičky sa dajú odpustiť, vieš aké mali rusaci po pomoci od usa za 2 svetovej ? Obrovské a nevrátili.
Teší ma ze všetci chceme vyspelu úniu a silné nato, nech dopadne vojna akokoľvek.
Dnes je tak, zajtra možno bude úplne inak, usa je stále v tzv. studenej vojne s rusackom, trochu nastal klidek, ale na pomoci Ukrajine to jasne vidieť.
Ale však Ukrajina môže vstúpi kde chce, aj Švédsko aj fínsko.
Jedno je asi tebe, stále píšeme že rusaci sú teroristi, ale proste s tým nesúhlasíte, tak ma to význam dookola opakovať.?
Odporúčame