Rusko omylom zasiahlo vlastnú dedinu, pôjdu s tým na OSN ?
Rusko omylom zasiahlo vlastnú dedinu, pôjdu s tým na OSN ?
Putina musí triasť, 3 rok bojov, minúte miliardy, 300 000 rusakov mŕtvych a západ tíško pozerá a caka na kolaps rusacka,.
Stačí vziať nohy na plecia, svet je veľký.
Eu ma vzor v KĽDR , a preto sú oplotení 3 tým plotom.
Ono to je jedno ci to je v súlade alebo nie, proste rusakom sa nepáči eu, len sú v pomykove lebo vláda Fica ide v ruka v ruke s bruselom
Mentálne nastavenie je dobre, aj naša vláda súhlasí.
Preto je eu a ďalšie štáty, usa, juzna Kórea, japonsko, ďaleko pred ostatným svetom.
Dacim to bude, ale môžeš nám nám vysvetliť .
Reakcia môže byť hocijaká, proste únia, nato je hnus.
Píšem preto, že tebe podobní takto chodia, a keď prídete do nemecká, Rakúsku tak už sa ide podľa predpisov.
Ok, prídu rusaci a všetko sa obnoví .
Na Slovensku je to ako rýchlosťou na cestách, 40, 60, ide sa min. 80, je 90 ide a 120 a viac.
Neklam, a lepšie čítaj.
Hocikto tam bude, pôjde v súlade s úniou.
A keď bude matovic alebo PS tak aj oni, proste sme v únii, máš smolu.
Neboj, Fico odsuhlasi.
Neboj,, Fico to odsúhlasi.
Odporúčame