Zase ty ,,blázon,,
Zase ty ,,blázon,,
Demencia prichádza u neho, je to možné, v rusacku je priemerný vek dožitia 68 rokov v usa 79, takže aktualny vek na túto chorobu .
Putko nevie co ďalej, veru niet cesty späť.
To si ty ? Blázon.
Idú požiadať o zasadanie OSN ?
Vybrali, s úniou a natom.
Kedy zase rusaci požiadajú o zasadanie OSN ? Kedy sa zase strápnia ???
Alebo odpoveď zaostaleho rusaka, to sa dalo čakať.
Odpoved zaostaleho rusaka, to sa dalo čakať.
Hahaha, preto robíš v takej fabrike.
To isté bolo s južnou Kóreou, a kde sú teraz, 100 rokov pred rusackom a severnou Kóreou.
Majú plyn, ropu a aj tak sú nuly vo svete ,Rusi, pre tazkochapajuceho, hahaha
Len to sa zmozes, hahaha.
Na pôde OSN a Brics ich ma u ŕiti.
Česi si riadne vytreli zadok ruskom, hlavne dali najavo svetu co rusko vo svete znamená, NIČ.
Aj v rusacku boli ubytovaní rusacki vojaci a Moskva chcela zasadanie OSN
Amici, západ nám priniesol prácu, vyššiu životnú úroveň, rusaci biedu, vojnu.
Fico a spol je za úniu, nato, usa, ale zabíjanie rusakov na Ukrajine mj nevadí ?
Kde ? Klameš ako rus.
Odporúčame