Nestrapnuj sa.
A psov ešte máte na reťazí ?
Bývalá vládna koalícia, terajšia vládna koalícia je v úplne v súlade s úniou, takže pár blbych príspevkov nevadí.
Kritizujete a pri to mate doma max. mačku, proste únia je hnus, Zlaté rusacko, o toto ti tu ide.
Tak si poriadne prečítaj, a ver ze to táto vláda podporí.
Stačí si poriadne prečítať článok, nič sa zatiaľ nezakazuje.
Niektorí vyplatanci chovajú v byte anakondy.
Co tu nadavate, však ide o to aby tupci nechovali napr. jedovaté hady, levy, tigre atd
Ale si dostal zaucho , hihi.
Klidek, nestresuj.
Naber síl, rusaci podporu potrebujú, OSN stratili, hahaha
Nevadí keď vraj.
V čom budú, v rubloch ? Hahaha
Vraj aj Brics chystá bricsfondy, neviete nič bližšie ?
Áno, hahaha hahaha
To hej, stalina mate všade
Amici, únia postaví nové, väčšie, hahaha
Veď sú v rovnakej vekovej kategórii, rusaci sa dožívajú 68, amici 78.
Len aby to neskončilo víťazstvom Ukrajiny , bude veľká Ukrajina.
Odporúčame