Takže ak tam bude náhodou 10 vojakov a 200 turistov tak je to ideálny cieľ pre tupých rusakov ?
Takže ak tam bude náhodou 10 vojakov a 200 turistov tak je to ideálny cieľ pre tupých rusakov ?
Áno, veď súhlasím.
Samozrejme, že ako odvadzas tak aj dostávaš, ale 13, 14 dôchodok je úplatok vlády, ktorá to v tej chvíli potrebuje.
Kuva ved je to jedno ci 10 000 eur dôchodku za rok máš v 12 mesiacoch , alebo 13. Ojeeby pre ľudí.
Takže strana SNS sa ide inšpirovať Rakúskom, západom.
To hovorili aj za ZSSR, cely komancomet sa rozpadol, skrachoval.
Prednými raketami, to kde si vzal, však auto nevedia vyrobiť.
Dnes zvoláva Ukrajina na zasadanie OSN, príde teroristické rusacko ?
Keď ze si blázon, ty si to napísal, tak to beriem ako slova blázna.
Konečne neklames, blázni neklamu , sú prirodzený
Ihneď by mal ísť na rok dva do severnej Kórei, hneď poskoci o triedu, dve
Tu je vidieť aké stopy zanecháva život v rusku, repres je toho príkladom.
Ukrajinské ženy makaju tešia sa na úniu, ale rusacke vedia ze to pôjde len k horšiemu
Odporúčame