Patriot, rusaci ešte len pocítia co to je.
Patriot, rusaci ešte len pocítia co to je.
Dobre,dobre. Ešte daj ako dolar, usa a únia sa rozpadne.
Co by dali iné krajiny za to , aby boli v ekonomikej situácii Nemecka.
Toto za mata nebolo.
Hráme sa tu na ekonómov a pritom sme za Nemcami zaostali až až, až.
Véd nech skúsi tučniak Kim otvoriť hranice a povedať kto chce môže odísť, to by sa diali veci.
Keď niekto stráži hranicu ako za komunizmu tak je jasné že niečo nie je v poriadku, ako teraz severná Kórea.
Pardon, a Kórea, na severnú oplotenu a južnú ekonomický top krajinu vo svete.
Zatiaľ sa rozpadlo ZSSR a komunistické štáty.
Vraj o 20, 30 rokov, o 10 rokov ak bude žiť napíše o 30, 40 rokov. Presne ako naši mudrlanti, dolar a USA padne, usa sa rozpadne a ? Už 100 rokov vládne usa a dolár svetu.
Veľká chýba, mať rusa za partnera. Aj ruskí chcú hlavne za partnerov poväčšine chlapov zo západu.
Keby tam bojovalo usa a nato, tak už zelensky obeduje v Kremli.
Vypadá ze su34 bude kvalitou na úrovni ruských aut vyrábaných v rovnakej dobe
Odstránili ho na pokyn putka. Tak ako každého, za stalina to bolo 1,6 milióna, je možné že za putka to bude podobné.
Odporúčame