Vraj o 20, 30 rokov, o 10 rokov ak bude žiť napíše o 30, 40 rokov. Presne ako naši mudrlanti, dolar a USA padne, usa sa rozpadne a ? Už 100 rokov vládne usa a dolár svetu.
Vraj o 20, 30 rokov, o 10 rokov ak bude žiť napíše o 30, 40 rokov. Presne ako naši mudrlanti, dolar a USA padne, usa sa rozpadne a ? Už 100 rokov vládne usa a dolár svetu.
Veľká chýba, mať rusa za partnera. Aj ruskí chcú hlavne za partnerov poväčšine chlapov zo západu.
Keby tam bojovalo usa a nato, tak už zelensky obeduje v Kremli.
Vypadá ze su34 bude kvalitou na úrovni ruských aut vyrábaných v rovnakej dobe
Odstránili ho na pokyn putka. Tak ako každého, za stalina to bolo 1,6 milióna, je možné že za putka to bude podobné.
Začína porcovanie Ukrajiny, alebo aj Ukrajina bude ďalšia južná Kórea, vyspelý štát, oproti bude severná (rusacko) Kórea.
Však je v nato.
Dnes 1 euro za 101 rubľov, a už 60 - 80 rokov počúvame, západ konci, dolar končí, usa končia.
Rusacko stalina, toho neprekona nik.
Rusacko dobre posilnilo nato, viac a viac štátov ma záujem o členstvo.
Z rusacka len zlo prichádza
Rusi sa radi opicia po Amerike
Aj Zuzka, zabudol si.
Ale v usakove žije veľa rusakov
Za Igora toto nebolo.
Hahaha, ako to mohlo byť, keď nebol internet, v pravde ?
Tam poväčšine študujú deti bohatých rusakov.
Odporúčame