A preto sa sem každý tlači a uteká, dokonca aj rusaci.
A preto sa sem každý tlači a uteká, dokonca aj rusaci.
Saskar, v Kosove sú amici vítaní.
Ale budú, aj ZSSR sa bilo do hrude a rozpadlo sa ako domček z karát, hahaha hahaha.
Ako ZSSR, rozpadlo sa ako domček z karát, hahaha h
Co čakať z hordy z poza Uralu, odtiaľ vždy išlo vraždenie.
Tučný Kim musí mát nepriateľa , ako by vysvetlil hladomor v krajine
Tučný Kim musí mát nepriateľa , ako vysvetlil hladomor v krajine
Prvá krajina kde ju 1 euro za 100 je rusacko, 1 euro je 100 rubľov.
Prvý co ušiel do usa a únie bol RUS, hahaha.
Južná obsadená usa a 100 rokov pred severnou.
Keď máš rusacke zbrane kvalitou moskvica tak je ľahšie trafiť panelák.
158 striel je niekoľko miliónov eur v háji, rubľov 100vky miliónov, a nič, to ukranci jednou loďou 100vky miliónov eur škody narobili .
Príde odveta z Ukrajiny, čo chceli rusaci to budú mať.
Ukrajinci majú na svedomí min. počet rusackych civilistov, hamas v Gaze cez 1000.
Ukrajinci mieria účinné, loď a desiatky rusakov /ľúto ich je / a množstvo bômb išlo na dno, rusaci si vystrielaju celý arzenál s skoro žiadna škoda, budovy únia a usa postaví.
Co to je houx ? Kde si sa to naučil? V rusacku ?
Keď rusacko ovládne Ukrajinu skonci ako kldr, keď usa tak ako južná Kórea.
Samozrejme, ako inak predala so ziskom a za ne kúpila ďalšie zbrane. Dobre, nie ?
Hahaha, teraz ti pravda pasuje. Aj keď rusacko vyhrá, tak čo, budeme mať rusakov za susedov, zblata do kaluze.
Odporúčame