Avšak covid není a nebol, či je ?
Avšak covid není a nebol, či je ?
Tam sa chodí protestovať nie žrať .
Ten už je hore kopytom, odkraglovali ho rusaci aby nesiril tým čím prešiel.
Juraj, super bodicek. Viac takých článkov.
Väčšinou to ledva dokončí základnú školu.
Akurát s tým rozdielom, že 1 Ukrajinec si vezme na druhý svet ďalších 2 až 3 rusakov. Takže sa to vyrovnáva.
Rusak klamal, klame a bude klamať.
Byt amicka kolónia, znamená zvýšená životná úroveň o 100 %.
Rezes to sprivatizoval, pominal co mohol a potom predal amikom , tam prišlo slovensko o miliardy.
Ten ešte povytvara kruhy, proti Fínsku, polsku, Rumunsku, Číne až nebude mať kto robiť v rusacku.
Hahaha, napíš blahovi, hádam ta poučí
Komousi už desaťročia basnia, rubel zanikne, usa sa rozpadne, únia sa rozpadne a ? Rozpadlo sa sovietsko, komunizmus, rubel je bezcenny, treba ho 100 aby bolo euro.
Už postupuje 660 dní a furt sú na jednom mieste.
Osloboditelia Ukrajiny, budúci národní hrdinovia.
Treba silnú úniu a spoluprácu z usa, a hlavne mat silnú a vyspelu armádu.
A prečo nie, kto ťa núti čítať anglosasky bulvár ?
To sú rusacki zbohatlici s povolením putka, hahaha,
Chvála bohu, nech kupujú v Číne.
Odporúčame