Približ nám, čo stvarali.
Približ nám, čo stvarali.
Nemať boja, amici si svoju kolóniu nedajú a Ukrajinci vedia ze potom bude u nich zivotna úroveň ako v južnej Kórei . Aj únii niečo kvapne,.
Pre budúceho člena únie a nato je jedno co to bude stáť .
Stroje pre rusakov ako z sci fi.
Prišlo pár f16 a už majú rusaci bobky, vyrobených je cez 4500 ks, lietadla 4 generácie. Už sú 5 a 6, pri tých budú mať riedku stolicu.
Daj ešte niečo o letiskách na Ukrajine, nech nás poucis, hahaha
Rusacko to stojí denne 3x viac.
Tu vilu ma, kde myslíš ze býva ?
Aj do zbohatlikov investovali a oni ti skupuju nehnutelnosti po západe.
Najlepšie keby hrávali ázijské hry.
Ockovalo sa všade, aj v Číne, rusku. KĽDR, všade.
Treba zaockovat tých čo nie sú zaockavani a bude po vakcinach.
A putko rozšíril a zosilnel nato jedná radosť.
Patriot, to je iná vyspelá zbraň, na nezaplatenie.
Tam kde boli komousi a rusaci boli voľby vždy zmanipulované, teraz to čaká rusacko.
Presne a nie do zaostaleho štátu made in rusacko.
Rusak iba na dieru v zemi.
Dôchodok v rusacku 150 eur, alebo 15 000 rubľov, na čiernom trhu 100 euro.
ZSSR sa rozpadlo ako kartičky, a USA si v hľadáčiku celého sveta.
Všetko len do usa a únie páli.
Odporúčame