Aj ja.
Áno americké, top rakety, južná sa zameriava na iné technológie, o com v severnej ani nesnivaju, ale to ty nepochopis.
Usa ovladlo južnú Kóreu, rusko severnú Kóreu, alebo aj vyspelosť a zaostalost, čo vzniklo po okupácii týchto štátov.
Ok, Nemecko, Británia a Taliansko už nie sú, hádam budeš spokojná.
Odpovedám, hahaha hahaha. Co si nezistite u russkov co žijú v usa, je ich tam desaťtisíce, ako sa tlačia doláre, a môžte si tlačiť aj do ponozky.
G7 vie aspoň doláre tlačiť, rusaci ani to, hahaha
Hahaha, ty budeš mať asi 4 vysoké ekonomické školy, ale isto ruské, tak to tam aj vypadá.
Hitler je Hitler a USA je niečo iné, ktovie ci to pochopíš
Hitler je Hitler a USA je niečo iné, ale ktovie ci to pochopíš
Usa sú na čele G7 a dolár je svetovým platidlom, a dalo by sa pokračovať ešte na 3 strany.
Jasne, zatiaľ čo sa rozpadlo, neprežilo, bolo ZSSR.
Veru, keby ze už to má usa alebo únia, tak rusko je nová južná Kórea.
Ok, nech sa ti dobré spáva.
V robote sa nemá piť.
Vodka robí svoje.
Co by dali iné štáty keby ich pozvali do nato ci únie. Odmieta sa jedine Brics.
Asi ju pichli tebe podľa toho písania.
A usa dalo zistiť rusku co im chýba, splachovacie záchody.
A ty si to všetko odhalil. Super.
A dolár vládne svetu.
Odporúčame