Na čierno idú aj za 120. 240.
Na čierno idú aj za 120. 240.
Škoda ze rusaci idú takouto cestou, keby vedeli využiť svoje bohatstva a mat mentality Nemcov, tak si žijeme ako v bavlnke medzi dvoma vyspelými celkami.
Ôk, 18 000 rubľov z roku 2022, teda pri kurze 1 : 100, 180 eur.
Dnes je euro za 100 rubľov, zajtra môže byť za 200, škoda uvádzať v prepočte.
Nevieš ? To je zle.
Majú ruble, len v celom svete sa prepocitava na doláre a eura. Na meny co vládnu svetom.
Aktualny priemerný dôchodok v rusacku je 120 eur, radosť žiť.
Zatiaľ je euro vs dolar skoro 1 ku 100, a miliardy ostali zmrazené po rusakoch na obnovu Ukrajiny, únia to s pomocou usa postaví. Len rusacko bude na tom biedne, potom sa tam môžeš odsťahovať.
Neboj, dovtedy sa rusacku rozpadne, tak ako ZSSR.
Je tam plno rusakov a rusackych žien, pomôžu ti.
Stačí sa odsťahovať, máš na výber, russia, kldr, alebo štáty brics.
Európa-únia do niekoľkých rokov za pomoci nato a USA vybuduje silnú armádu, peňazí je dosť, rusakom ostanú mokré sny.
Včera bol článok na sme o úteku rodiny z kldr, dobre čítanie. Odvážny výkon 10rocia.
Tuhá zima pribrzdi vojnu, zásoby munície a financií pre Ukrajinu sa obnovia v požadovanej miere, rusaci budú pomaly kolabovat, presne ako ZSSR.
Presne, toto nie je sport, preto sa fandí napadnutemu.
Dobre je rusackam v unii, aj tu žije jedna, beha lyziach, treba sa jej opýtať prečo tu je a nie za uralom.
Rozpadol sa za éry komunizmu, Ukrajinci chcú žiť v únii a nie v zaostalom rusacku
A popritom zabili tisíce civilistov.
Nemám odpoveď tak nadávam, všetko je od niekoho za ktoré si platíme.
Hurá, rusaci sa stiahnu domov a je po vojne, mrtvy nebudú.
Odporúčame