Do únie a nato.
Do únie a nato.
Nuž asi to boli velikáni, ktovie ci vo svete je to pojem, u nás za diktatúry ZSSR to bol.
Ako kôpka karát.
Zatiaľ sa zrútilo ZSSR a varsavska zmluva
Odolnejší je preto lebo ma zaostalejsi národ.
Toto by sa za matovica nestalo.
To je len časť, ďalšie miliardy sú v zálohe.
200 miliárd, to pošle rusacko dole vodou.
Veď nevedia auto vyrobiť, nie to ponorku, dopadne ako kursk.
Za 2,3 roky sú predčasné voľby.
Aj vláda matovica dostala financie v zubozenom stave.
Tam , srbsko , mali napadnúť hneď, srbaci vyvrazdili 10tisice v Kosove, Chorvátsku, Bosne.
Bandera bojoval za ukrajinskú nezávislosť a Rusi ho otravili, nič iné len vrahovia.
Keď sa rusaci stiahnu a prestanú zabíjať na Ukrajine tak bude mier.
Keby nás oslobodili amici boli by sme v ekonomikej rovine rakúska.
Väčšina bohatých rusakov ma majetky v západnom svete.
Za totálnej podpory usa.
Ak je to tak, tak ti treba zbaliť veci a pod ho preč, ja to vidím inak a tak zostanem.
Žeby, prvá začala atentatom, druhu Nemci a Rusi dohodou o napadnutí Poľska.
Odporúčame