Russke baby už dávno robia lov na bohatých západných mužov .
Russke baby už dávno robia lov na bohatých západných mužov .
To platí aj naopak, jedna a Moskvu a je po vojne
Hamas ma zbrane od ruska, ropa, plyn a zbrane to je jediné co Rusi vedia dodať
Bude rovnováha zbraní, to najlepšie zabezpečí mier.
Treba dodať Ukrajine atómové bomby.
Ďakujem, uz tu boli rusaci, zostali sa ako staré topánky, ZSSR.
Dovtedy skolabuje rusacko, uz raz to nastalo, ZSSR .
Opäť chceš spolok varšavskej zmluvy ? Tentoraz by sa rozpadol za pár rokov.
Vygoglil som, jednoznačne patrí Ukrajina do Európy a rusko do Ázie
Keď si taký ,,informovaný, daj štatistiky.
,,banderovci,, nechcú žiť so zaostalym ruskom.
Pre dávnom bola zlatá horda co napadla Európu, potom bola zaostala horda co ovládala Európu,východnú, a teraz opäť útočí, Ukrajina nás bráni.
Treba brániť Európu pred mongolmi, Ukrajinci nám v tom pomáhajú.
Maďari chcú len lepšie výhody, kde by im bolo tak dobre ako v únii.
A išla tam aj naša ministerka co ma trvalý pobyt v rakúsku ?
Hasek sa nezdá, budúci prezident Čiech.
Treba sa jeho opýtať, také ľahké nevieš ?
V khl hral jednú sezónu, ale asi 20 v nhl, takže mu nesiahame ani po päty.
Odporúčame