V rusacku odohral ako 45 ročný 1 sezónu, aj v tom veku na to mal.
V rusacku odohral ako 45 ročný 1 sezónu, aj v tom veku na to mal.
Nech si užíva v usa, vďaka za reprezentáciu.
Zase si sa napojila dunihlavy ?
Veru, budú za 2,3 roky.
A ešte sa zistí že Bláha ma majetky na prehratom západe a v rusku ešte v živote nebol.
To máš pravdu, ale uznávajú úniu, kdezto toto co je vo vláde kyda na úniu, ale majetky majú tam, trulko.
Rusko sem ťahajú terajší politici vo vláde, to si si ešte nevšimol ? Blaha je ich vodca.
Áno, lenže oni sa hrdo hlásia k únii, kdezto terajšia vláda sa hlási k rusacku, ale bývanie, nehnutelnosti majú po zapadnom svete.
Na žiadosť vlády ? Hahaha, ruskej, to hej.
To je po rusakoch co do usa poutekali, taky bordel nechali, je ich tam státisíce.
Ak chceš vidieť nesvojpravnych stačí ísť do severnej Kórei, tam sú ich milióny, pekne za ostatným plotom.
Ty si len taraj, čo zrejme robí za pásom takej linky z južnej Kórey.
Vlatizradca si ty, žiješ v únii, ale bojujes proti unii.
Ináč, mali sme tu rosov okupantov a všetko sa rozpadlo.
Áno americké, top rakety, južná sa zameriava na iné technológie, o com v severnej ani nesnivaju, ale to ty nepochopis.
Usa ovladlo južnú Kóreu, rusko severnú Kóreu, alebo aj vyspelosť a zaostalost, čo vzniklo po okupácii týchto štátov.
Ok, Nemecko, Británia a Taliansko už nie sú, hádam budeš spokojná.
Odporúčame