Pre Hlupaka kazdy hlupak.
Pre Hlupaka kazdy hlupak.
Aky prezident taky narod. Musia konecne dospiet molodci. a zbavit sa svojich vecnych komplexov. Vyhrnut rukavy a konecne makat nielen kradnut a okradat ine narody
Kolko junakov mu zdrhlo pred speci vojnou?
A mna zas sklamal Vladimirovic a jeho hordy. Ale dokazem s tym zit.
Sami odisli po vyprasku od Talibanu. Take ruSSke.
Lacne energie z ruSSka su len mytus.
Hlavne ze ruSSko nieco garantovalo. Hlavne svoju neschopnist a korupciu v armade.
ruSSke srajdy si nechaj pre muzikov.
Vacsie ruSSke srajdy nemas v ponuke?
To by korupcia vlastnych muzikov nesmela byt na aktualnom leveli po vzore svojho ruSSkeho fuhrera.
Inac ktora je aktualna verzia pre napadnutie UA? Posledna bola priamo od Liliputa o rozsirovani a kradnuti cudzieho uzemia.
Snad ti dopraje pan Bozko rozum muzik.
Maros zas chcel len dalsi prazdny politicky bod. Bez realneho vysledku. A potom zas nejaka 363 nasim ludom aby boli premie.
Mozno tie ruSSke rakety su dietnejsie Trolko.
Dementom si skor ty nakolko nadrziavas teroristom z ruSSka.
Ty ani nemusis mať nic vytetovane aby sme vedeli ze si nicka.
Mne zas vravela ze si naruseny Kremlobot.
Odporúčame