S teroristami z RF sa nevyjednava.
S teroristami z RF sa nevyjednava.
Tak len zob ked tomu nerozumies.
To je skor akt zufalstva z RF strany
Presny opis ruSSkej techniky. Hrdzava a zastarala.
Teda mi povedz kde urobili chybu sudruhovia z RF?
A hlavne vynútené.
Oni neodchádzajú oni utekaju a to je rozdiel Muzik.
Prestan fetovat Mužík.
Ani drogy ti zjavne neprospievaju muziku.
To je aka hamba ked super velmoc RF musi prenechat svoje oficialne anektovane uzemia UA. Putin musi byt uplne na prasky.
Muzik zaplat si radsej kvalitnu vodku zo zapadu. Kremelska ti zjavne nerobi dobre na sedu hmotu. Slava UA.
To preto ze UA pracky nepouzivaju airbagy. Cize su nekontaktibilne.
A ja že budu kvetmi vitat okupantov. A oni buchaju o stenu. Zvlastne ten ruSSky pohlad na svet.
Kali bude patrne ten co tvrdi ze korupcia na najvyzsich miestach za jeho uradovania nebola. Je to Komik co k nemu dodat.
Kali a jeho doba kesu a alobalu.
S terorizmom v ruSSkom podani sa nevyjednava.
Uz som pochopit preco su ruSSi v sra.kach akych su. Ale doprajme im to a vela zdravia aj Duginovi. Cim hlbsie ich stiahne tym sa kvalitnejsie rozpadnu.
Zeby sa odohravala na nasich hraniciach? To panko rusofil nerozozna?
Hamba ruSSkemu nacizmu. A neschopnosti ruSSkeho fuhrera.
Odporúčame