Konecne ruSSi zistili pricinu vpadu na UA. Je za tym spinava bomba. Blahozelam a cakam na buducotyzdnovu novu zamienku.
Konecne ruSSi zistili pricinu vpadu na UA. Je za tym spinava bomba. Blahozelam a cakam na buducotyzdnovu novu zamienku.
On v prvom rade uznava hlavne Adolfa az v druhom rade denentovica vladimirovica. Je to take ruSSke.
Ukrajinsky to vie aj male decko.
RuSSka hoax scena sliape na plne otacky. Dementny vladimirovic by mal radost ale zije v metrixe takže je to ak tak jedno.
Rusky Moloch cochvila konci. Naslednici budu pripraveni na vladnutie.
S teroristami z ruSSka sa nevyjednava. Teroristi sa eliminuju a tym sa problem vyriesi.
Mozna tam ma osrate trencle.
Pre dementneho starca vladimirovica
V sireni hoaxov si proste neprekonatelny. Pozdravuj dementneho vanusku.
ruSSku chamrat len hnat najlepsie do mora a bude pokoj
A ruSSom by pritom stacilo len nakupovat kvalitnu vodku. Z tej pancovanej hlupnu.
Zabudol si molodec spomemut vrucnu ruSSku naruc v 41 v Katynskom lese.
Hlavnej ti co mu z neho vyliezaju.
Aky tatko taky synator. Jablko nepadlo daleko od stromu.
Este ze ocko poskytol okrem nazoru synkovi aj zbrane. Vzorova dezole rodinka.
Akosi sa niet comu cudovat. Nad UA lietaju drony. Vypadaju ako Iranske. Vydavaju zvuk ako Iranske. Maju Iranske napisy na trupe ale ruSSi svorne klamu ze su ruSSke. Vela zle vypalenej domacej vodky im zjavne neprospieva. Aspon raz keby pred pravdou nezatvarali oci a neklamali.
Najskor zidojasterov.
SK fasistom z LSNS ide karta. Tolko klamstiev a fabulacii od Kotlety klobuk dole.
Odporúčame