Skoda ze nas GP ma citlive senzory iba na kauzy Nasich ludi. A bezneho obcana ma uplne u pr.dele.
Skoda ze nas GP ma citlive senzory iba na kauzy Nasich ludi. A bezneho obcana ma uplne u pr.dele.
Nasho Marosa diskedituje len nas Maros.
Uplny suhlas. Niet co dodat.
Jedinny kto tu zavadzal patrne na prikaz kremelskej ambasady bol prave nas p. Zilinka. Tak o com to tu toci.Nemal ani tolko respektu aby si overil informacie. Aky GP taka jeho uroven
Hasek ma pravdu. V rusku sa sport pouziva na propagandu svojich nazi symbolov. Nech len sedia doma a vrazdia susedov dalej.
S teroristami sa nevyjednava. Putin musi byt porazeny.
Tieto vrazdy idu tak isto na triko rodicov ktori svoju nenavist k odlisnostiam v nom vypestovali.
Blahozelam pan putin. Zas sa vam podarilo slusne UA vyzbrojit svojimi teroristickymi utokmi.
Moj nazor bol vyjadreny v sulade s hlasovanim v OSN.
On je hlavne kandidat do politiky za zder a Judr.Hranola.
Keby si mal pravdu putko by neprosikal EU o odber.
Vladimirovicovi uz ostava len teror alebo obhajoba v Hagu.
Si zabil. Ze putin chcel UA obyvatelstvo usetrit. Jedine tak od zivota. RuSSky Mordor zaplati svoju dan za toto barbarstvo. Hag uz na nich caka.
Putinovi este ostava boj na stec. Ale tu uz moznosti naozaj koncia. Tak sa nechame prekvapit co Mordor este skusi.
A tento ruSSki hnus chce vladnut svetu. Zabudaj zabudaj.
Zelensky je Pan prezident a z putina sa stal komediant.
Russi su taki dosrati ze budu palit aj na zajace len aby nieco zasiahli.
Odporúčame