Chudak zistil ze je nepotrebny tak aspon tliacha ako RUS.
Chudak zistil ze je nepotrebny tak aspon tliacha ako RUS.
Zacinaju byt nenasytni. Ked su taki uzasni nech idu do zahranicia.
Taliani maju volby tak dvakrat do roka. Takze nic sa nedeje.
Orban moze Madarsko prehlasit za RF a ziadne sankcie nebudu. Putin im rozda pasy a vybavene.
Trtko Lavor uz ani len netusi ako zo slamastiky von. Co si nenazranci navarili nech si aj zozeru mantaci.
Vlhke Medvedove sny a nocne pocikavanie sa mu stava realitou.
Krajina Orkov. Kde za ucast na proteste hrozi 15 rokov basy. Uzasna krajina to Rusko.
Ano a preto choreho Punina nikto neobhajuje.
Specialno specialna operacia bezi podla planu. Prisun noveho maska pre UA dela sa plni v dostatocnom mnozstve.
A zacina posledne dejstvo ruSSkych Orkov. Potom uz len game over.
Mozno UA podla ruSSkych trolov nevyhrava. Ale s istotou sa da povedat ze Putinovska RF prehrava a to je viac ako dobre. Slava UA.
Demencia neodvratne postupuje dopredu.
Oni nespolupracovali. Len zviazali ruky za chrbtom a potom uz striekal ruSSky vojak do tyla.
A toto svinstvo smero-hlas s republikou obdivuje. Hnus
RuSSi si mozu porozumieť jedine s Cinou a Severnou Koreou. To tiez o niecom svedci. Vrana vrane oko nevykole. Diktator diktatora nesklame.
Odporúčame