Medvedev by sa mal vratit k pitiu vodky zo zapadu evidentne rusky typ alkoholu mu neprospieva.
Medvedev by sa mal vratit k pitiu vodky zo zapadu evidentne rusky typ alkoholu mu neprospieva.
Skus najskor pohladat ten svoj. Dobra rada patrne bude v niekoho prdeli.
Tak uz fakt neviem. Ti russi su uplne blbi alebo uplne neschopni. Taka papierova uzasna armada to mala byt. A nic z toho .
Ti russi si raz nedaju povedat ze hrat s ohnom sa nevyplaca. A potom to vzdy tak dopadne. Ako mali chlapci.
Lavor tak akurat potvrdil debilitu svojho naroda.
To je pravda lebo ani v ruzzku dementny clovek nesmie jazdit za volantom.
Aj ja chcem zablahozelat panu Putinovi a popriat mu stastnu cestu do Hagu kde sa bude zodpovedat za svoje zlociny.
Tak vnimate realitu? O prokremelskych nackoch som mal zjavne skreslene info.
Komicke je kritizovat zapad kde mozes sirit svoje bludy a nikto ta nezavrie. A obdivovat trapneho starca, ktory je mimo realitu a ma vlastny metrix v ktorom zije. Z realitou ruZZko straca kontakt.
Krym uznavame ako sucast UA.
Peskov presiel na novy druh vodky a zjavne mu to nerobí dobre.
Voloda by uz mal pomyslat na zavet. Moze mu byt jedno ci koniec pride od domacich alebo hosti z UA.
Russky narod je riadne tupy. A slosobitne jeho predstavitelia.
To su ake dristy. Patrne to kopiroval ale aj vytvoril batuska Voloda.
Krvavy Krpel z kremla moze poslat co len chce aj tak uz skoncil.
Ked su ti ruzzki sportovci takí hrdi nech beru zbran za putina a idu vrazdit na UA. Ked vsetkych oslobodia od zivota mozu opat hrdo sportovat.
A tento ruSSky hnus dokazu obdivovat rusofili typu Lubos Blbos and company.
Ked si zlodej si aj vrah. Batuska Volodimir je oboje.
Ono neviem ci desivejsia nie je predstava smerohlas + republika + Boris.
Odporúčame