S týmito dristami choď vypisovať na Sputnik. Tak isto Rusi s Dombasu zabíjali Ukrajincov.
S týmito dristami choď vypisovať na Sputnik. Tak isto Rusi s Dombasu zabíjali Ukrajincov.
Pokiaľ viem Klubu nikto v tomto rozsahu nenapadol.
Áno prospieva RF načo inak by tam boli.Alebo naozaj veríš že prinášajú mier na Ukrajinu?
Pokladáme to za agresiu.
Keď tak uvažujem je mi ľúto tých mladých ruských vojakov čo velitelia obetovali bez patričného výcviku a inštruktážne. Nepochopiteľné či to bola ich nadutost alebo neschopnosť. Čo čakali veď ked ich napadol vermacht bojovali do posledného chlapa. Ale to bojovali za svoju vlasť nie prianie vetcheho starca a jeho sne o novej ríši na úkor Ukrajinského suseda
Už nepracuj choď si pospať. Voloda bude zomierať aj zajtra. Tak môžeš potom pokračovať priatelu.
Okupačné tu boli v 68. Tieto prídu legálne na pozvanie parlamentu a to je dobre. S tým problém nemám.
Ako vždy aj teraz si na omyle.
A to vďaka Vladkovi to je ironia.
Úbohý starec sám sa zahnal do kúta.
Koľko zeme potrebuje tento šialený starec. Nakoniec asi 2m2 ako všetci.
Si mimo. Len máš šťastie že nezijes v RF tam už by si sedel za názor. Tak veleb vrahov a užívaj si slobodu lebo môžeš.
Daj si ranné prášky a kľud na lôžku ti prospeje.
Isto si podporoval mierotvorcov z RF a tak to aj dopadlo. Vojnou
Stačí zastaviť tvoje financovanie z Moskvy a je to vyriešené.
Odporúčame